Vizyonumuz

Vizyonumuz

✓Kurulduğumuz günden itibaren koruduğumuz çalışma heyecanımız ve yüksek hizmet standardımız ile kaliteli ve çevre dostu ürünleri müşterilerimize sunmak; bu hizmeti yerine getirirken insana ve çevreye olan saygımızın gereği, “Sürekli İyileştirme” prensibimizden ödün vermeden kendisini yenileyen ve ileriye doğru sürekli gelişen bir firma olmak.

✓Yapı sektöründeki kaliteye duyarlı müşterilerimize gereksinimlerini  karşılayan komple yalıtım çözümleri sunmak, çevreye duyarlı, güvenilir ürünleri geliştirmek, sunmak ve satış sonrası hizmetleri vermek, müşteri ve çalışanların memnuniyetini ve uzun vadeli bağlılığını sağlayarak, tüm kaynakları en etkin biçimde kullanmak suretiyle, hedef pazarlarda sürekli gelişmek ve büyümektir.

✓Yenilikçi, akılcı, ilkeli ve sorumlu yaklaşımımızla, müşteri memnuniyetinden ödün vermeden ve çalışanlarımızla büyük bir aile ortamı yaratarak, yalıtım alanında sektörün en iyi uygulamacısı olmaktır.

✓Estetik ve fonksiyonel açıdan en iyi çözümlerle farklı tasarımlar oluşturarak, kaliteden ödün vermeden müşteri beklentilerinin üstüne çıkmak, yalıtım sektöründe, pazarlama/satış/dağıtım kanalı olarak emin adımlarla büyümek, başarılarımızı farklılıklar ve kalıcı değerler yaratarak sürdürmektir.

✓Yalıtım alanlarında öncelikli olmak üzere inşaat sektörüne sunduğumuz üstün nitelikli ürün ve çözümlerimiz ile müşteri memnuniyeti sağlayacak hizmet vererek sektörün sayılı çözüm ortaklarından olmak, tüm ortaklarımıza daha güvenli bir gelecek sunmak ve çalışanlarımıza dinamik, tatmin edici ve geliştirici bir kariyer sunmak.

✓Pazarda ihtiyaç duyulan yeni ürünleri ve gelişen teknolojiyi takip ederek kendimizi ve müşterilerimize verdiğimiz hizmeti geliştirmek.

Tecrübeler

Tecrübe
90%
Uygulama
70%
Başarı
95%

 

Müşteri Yorumları

  • Uygun fiyat, mükemmel kalite! Tekrar ziyaret edeceğim.
    Hüseyin Yıldırım
  • Güleryüzlü iletişiminiz için çok teşekkür ederim.
    Fatih Düzbakan

REFERANSLAR