Misyonumuz

Misyonumuz

✓Sağlıklı bir yaşam sürmenin, ancak doğru yalıtım yapılmış sağlıklı binalarda mümkün olabileceği inancıyla, bilim ve teknolojiyi kullanarak, kaliteli malzeme ve doğru uygulamalarla, müşteri memnuniyetinden ödün vermeden, bilgimiz, tecrübemiz ve güvenirliliğimizle müşterilerimizin ürün ve hizmet beklentilerini gerekli özeni ve gerekli önemi göstererek karşılamaktır. 

✓Faaliyet bölgemizin kaliteli ve ekonomik yapılaşmasına, teknik yapı malzemeleri pazarının sağlıklı gelişmesine, haksız rekabetten arındırılmasına, teknolojik gelişmelerden yararlandırılmasına katkıda bulunmak,  tedariğini yaptığımız ileri teknoloji ürünlerle global değişim ve gelişmelere uygun, güvenilir, kaliteli, hızlı, profesyonel hizmet sunmaktır.

✓Gerekli standart ve yönetmeliklere uygun olarak, detayları çözülmüş ürün ve sistemlerimiz ile konforlu, estetik ve çevreye duyarlı yapıların üretimine katkıda bulunarak, bu yapıların içerisinde çalışan ve yaşayan insanların yaşamına değer katmaktır.

✓Müşterisinde güven algısını oluşturacak ve bunu uygulamalarıyla pekiştirecek, dürüst ve kaliteli hizmet prensibi ile ülkemizde su yalıtımı bilincinin arttırılması, enerji kaynakları ve çevrenin korunmasına katkıda bulunmak.

Tahpur İzolasyon bu bilinçle su yalıtımı konusunda sürekli bilgilenir ve bilgilendirir, doğru çözümü ve kaliteli malzemeyi müşterilerine sunar, ticari faaliyetlerinin ülke menfaatlerine ve çevre korumasına fayda sağlamasının gururuyla daha çok çalışır.

Tecrübeler

Tecrübe
90%
Uygulama
70%
Başarı
95%

 

Müşteri Yorumları

  • Uygun fiyat, mükemmel kalite! Tekrar ziyaret edeceğim.
    Hüseyin Yıldırım
  • Güleryüzlü iletişiminiz için çok teşekkür ederim.
    Fatih Düzbakan

REFERANSLAR